Priemonė nuo raukšlių – mitas ar realybė?

moteris, tepusi odą atjauninančią priemonę

Ar yra priemonė nuo raukšlių, galinti ištrinti laiko žymes nuo veido ir pailginti odos jaunatviškumą? Pažvelkime į pagrindines raukšlių atsiradimo priežastis kartu ir atsakykime į klausimą: "Ar kremas nuo raukšlių gali duoti realų efektą? "

Pirmosios raukšlės dėl nuovargio ar miego trūkumo pradeda ryškėti jau sulaukus 25 metų, jos greitai išnyksta, jei gyvenimo ritmas grįžta į normalų. Deja, taip bus ne visada. Jau sulaukus 30 metų veide atsiranda raukšlių, kurios tvirtai užima pozicijas, ir mes, galvodami, kaip išlyginti odą, pradedame rinktis priemonę nuo raukšlių.

Norint pasirinkti veiksmingą priemonę nuo raukšlių, būtina žinoti raukšlių susidarymo mechanizmus ir kaip juos koreguoti.

Raukšles galima suskirstyti į:

  • Mimikos – susidaro dėl veido raumenų spazmo.
  • Gravitacinės - susidaro dėl edemos ir audinių suglebimo. Pagrindinės audinių edemos priežastys yra: kaulų rėmo poslinkis, raumenų spazmai, limfmazgių uždegimas.
  • Funkciniai trūkumai – atsiranda dėl hormoninių pokyčių, skysčių trūkumo (dehidratacijos), nepakankamo kolageno, elastino ar hialurono rūgšties kiekio (su amžiumi susiję pokyčiai, sunaikinimas veikiant saulės spinduliams, žalingi įpročiai, alkoholio vartojimas ir kt. ).

Savarankiškai, be specialaus mokymo, galite koreguoti tik raukšles, atsiradusias dėl nepakankamo vandens suvartojimo, žalingo saulės spindulių poveikio (fotosenėjimo) ar nesveiko gyvenimo būdo. Kitų tipų raukšles ištaisys specialistai arba turėsite būti tinkamai apmokyti, nes techniškai neteisingas metodų ar gydymo būdų įgyvendinimas gali būti žalingas.

Kokio poveikio galima tikėtis iš priemonės nuo raukšlių

Drėkikliai gali būti naudojami kaip kasdienė išsausėjusios odos, ant kurios atsirado raukšlių, priežiūra. Norėdami gauti maksimalų efektą, galite įsigyti visą liniją naminių priemonių nuo raukšlių, turinčių drėkinamąjį poveikį: prausiklį, serumą ar koncentratą, kremą ir kaukę.

Rinkdamiesi odos priežiūros kosmetiką nepamirškite, kad odai, ypač vasarą, reikia apsaugos. Įsitikinkite, kad jūsų veido drėkiklis turi apsaugos nuo saulės.

Net jei dirbate biure, šios priemonės jums yra būtinos, nes saulės spinduliai praeina pro stiklą ir gali pakenkti odai, naikindami kolageną, elastiną ir hialurono rūgštį.

Triukas, kurį naudoja visos žvaigždės – kasdienės odos priežiūros taisyklių derinimas su aktyviu gyvenimo būdu ir sveika mityba – tai puiki priemonė nuo raukšlių!

Kosmetika, padedanti atsikratyti raukšlių, veikia odos paviršių, suteikdama drėkinamąjį poveikį.

Kaip drėkikliai naudojami emolientai, okliuzinės medžiagos ir drėgmę išlaikančios medžiagos. Jie sudaro ploną plėvelę ant odos paviršiaus, kuri apsaugo nuo dehidratacijos. Drėgmę išlaikančios medžiagos pritraukia drėgmę iš oro ir taip drėkina odą.

Odos paviršiuje susidaro pakankamas vandens kiekis, ląstelės išsitiesina, išnyksta smulkios raukšlelės.

Kaukė nuo raukšlių – 5 geriausi ingredientai

veido kaukė odos atjauninimui

Namuose kaip priemonę odos atjauninimui galite naudoti kaukę, kurioje bus tam tikrų komponentų, nes poveikį turi aktyviųjų komponentų sudėtis ir jų kiekis.

Kaukėje nuo raukšlių turėtų būti:

  • Kolagenas. Gyvulinis arba augalinis kolagenas ant odos paviršiaus sudaro plėvelę, kuri sulėtina drėgmės išgaravimą. Kolagenas taip pat labai higroskopiškas – pritraukia iki 30 vandens molekulių. Atkreipkite dėmesį, kad šis kaukės nuo raukšlių komponentas gali sukelti alerginę reakciją. Prieš tepdami kaukę ant veido, atlikite testą – užtepkite priemonę ant alkūnės ir palaukite 15-20 min.
  • Hialurono rūgštis. Natūralus odos drėkiklis. Hialurono rūgšties molekulės yra labai didelės ir, kaip ir kolageno molekulės, neprasiskverbia pro odos epidermio barjerą. Hialurono rūgšties veikimo principas yra toks pat kaip ir kolageno.
  • Bičių vaškas. Natūralus komponentas, kuris yra okliuzinis, tai yra, padengia odą tankia plėvele, neleidžiančia prarasti drėgmės. Nenaudokite nuolatinių kaukių su šiuo komponentu, nes tai gali trukdyti ląstelių kvėpavimui.
  • Natūralūs aliejai. Šis komponentas švelniai drėkina odą ir veikia įvairiais būdais, priklausomai nuo aliejaus tipo. Taigi vynuogių kauliukų aliejus pasižymi priešuždegiminiu poveikiu, stiprina kraujagysles ir skatina odos ląstelių atsinaujinimą. Kaukė nuo raukšlių savo sudėtyje gali turėti ne vieną, o visą aliejų, kuris papildys ir sustiprins senėjimą stabdantį poveikį.
  • Peptidai. Trumpos molekulės, susidedančios iš aminorūgščių, gali prasiskverbti pro epidermio barjerą ir paveikti ne paviršių, o odos viduje. Dabar yra keletas peptidų tipų, priklausomai nuo jų turimo poveikio: drėkinantis, jauninantis, liftingas ir tt Kaukę su peptidais geriau naudoti po 35 ar 40 metų. Prieš tai nestimuliuokite odos, kitaip galite pasiekti priešingą efektą.

Kremas nuo raukšlių – į ką atkreipti dėmesį perkant

moteris atjaunina veido odą

Jei kaukę nuo raukšlių galima naudoti kas 3-7 dienas, tai kremą nuo raukšlių naudojame kasdien, todėl labai svarbu jį teisingai pasirinkti.

Prieš perkant kremą, verta suprasti, kokių problemų turi oda. Jei sunku pačiam nustatyti problemas, tuomet geriau kreiptis į dermatologą-kosmetologą, kuris atliks išsamią odos diagnostiką ir pasakys, kokios kosmetikos priemonės tinka, o kurios gali pabloginti odos būklę.

Sudarykite veikliųjų medžiagų sąrašą rusų ir lotynų kalbomis, nes kosmetikos sudėtis nurodyta INCI kalba. Šis sąrašas padės renkantis kosmetiką.

Nekreipkite dėmesio į gražiai suprojektuotas pakuotes, kartais tai, kas ant jų parašyta, yra rinkodaros triukas, o ne informacija, kuria reikėtų vadovautis priimant sprendimą. Pirkdami kremą nuo raukšlių atminkite, kad svarbiausia yra kremo sudėtis.

Atidžiai perskaitykite pirmuosius 5 ingredientų sąraše esančius komponentus ir jei tarp jų nerandate tinkamų veikliųjų medžiagų, šis kremas ne jums. Rinkdamiesi kremą atminkite, kad yra keletas kosmetikos rūšių:

  • Masinė rinka siūlo platų kosmetikos asortimentą prieinamomis kainomis, tačiau tokia kosmetika ne visada turi efektą.
  • Natūrali kosmetika turi gerą poveikį, tačiau negali būti laikoma ilgą laiką dėl mažo stabilizatorių ir antibakterinių komponentų kiekio arba visiško nebuvimo.
  • Profesionali kosmetika - sudėtyje yra didelis procentas veikliųjų medžiagų, dėl kurių ji turi matomą poveikį nuo pirmo naudojimo. Kosmetikos trūkumas yra tas, kad ji nėra pigi.

Tačiau kad ir kokią kosmetiką pasirinktumėte, svarbiausia, kad ji padėtų odai išlaikyti gaivumą ir sveikatą, rūpestingai rūpintųsi oda, po truputį trindama laiko pėdsakus.